Голова Жмеринської районної ради

7 скликання

МАЛЯРЧУК

Василь Григорович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Проекти рішень


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

25 сесії районної ради 7 скликання

04 жовтня 2018 р.

 

Назва проекту рішення

Дата оприлюднення

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Гонтар О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станіславчицької  сільської ради17.09.18 р.
Про зміни до рішення 6 сесії 7 скликання від 21липня 2016 року «Про затвердження районних заходів до обласної програми «Майбутнє Вінниччини в збережені здоров'я громадян на 2016 -2020 роки»  12.09.18 р.
Про створення комунального некомерційного підприємства «Жмеринська центральна районна лікарня» Жмеринської районної ради04.09.18 р.
Про затвердження висновку про вартість об’єкта оцінки04.09.18 р.
Про створення органу приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району Жмеринської районної ради 04.09.18 р.
Про припинення шляхом ліквідації  комунальної установи «Жмеринський районний Трудовий архів»04.09.18 р.
Про зміну назви Браїлівської загальноосвітньої  школи І-ІІ-ІІІ ступенів імені В.О. Забаштанського    на  опорний заклад «Браїлівська загальноосвітня  школа І-ІІ-ІІІ ступенів імені В.О. Забаштанського»04.09.18 р.
Про зміну назви Мартинівської загальноосвітньої  школи І-ІІ-ІІІ ступенів   на  опорний заклад «Мартинівська загальноосвітня  школа І-ІІ-ІІІ ступенів»04.09.18 р.
Про ліквідацію юридичних осіб Браїлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Сьомацька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Потоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Комунальний заклад «Людавський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» та створення філій04.09.18 р.
Про ліквідацію юридичної  особи  Комунальний заклад «Біликовецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»  та створення філії04.09.18 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ФГ «Малахіт» для ведення фермерського господарства на території Кацмазівської сільської ради04.09.18 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Голубєвої А.С. для ведення особистого селянського господарства на території Слободо-Межирівської  сільської ради04.09.18 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Терещук О.М. для ведення особистого селянського господарства на території Слободо-Межирівської  сільської ради04.09.18 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Берлізової Р.К. для ведення особистого селянського господарства на території Слободо-Межирівської  сільської ради04.09.18 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Колотиліної О.І. для ведення особистого селянського господарства на території Луко-Мовчанської  сільської ради04.09.18 р.
Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації04.09.18 р.
Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району до переліку об`єктів, що підлягають приватизації04.09.18 р.
Про приватизацію нежитлової будівлі загальною площею 231,8 кв.м. за адресою м. Жмеринка, вул.Доватора, будинок 204.09.18 р.
Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства редакція Жмеринської міжрайонної газети «Жмеринський меридіан»29.05.18 р.

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ