Голова Жмеринської районної ради

7 скликання

МАЛЯРЧУК

Василь Григорович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Проекти рішень


ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ,
внесених для розгляду на 16
сесії районної ради 7 скликання

12 жовтня 2017 р.


Назва рішення

Дата оприлюднення

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована за межами населеного пункту на території Луко-Мовчанської сільської ради06.10.17 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Томляк М.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Почапинецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області03.10.17 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Степневської Г.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стодулецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області03.10.17 р.
Про затвердження квартального звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.03.10.17 р.
Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.03.10.17 р.
 Про затвердження розпоряджень голови районної ради.03.10.17 р.
 Про внесення змін до  рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2016 р. «Про районний бюджет на 2017 рік».03.10.17 р.
 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Коростівецької сільської ради29.09.17 р. 
 Про перелік об`єктів спільної власності територіальних громад Жмеринського району, які підлягають приватизації у 2017-2018 роках26.09.17 р. 
Про передачу відділом освіти Жмеринської райдержадміністрації на баланс Куриловецької сільської ради майна Куриловецької ЗОШ І-ІІ ступенів

25.09.17 р.

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території району (звіт)14.09.17 р.
Про внесення змін до структури та чисельності  КЗ «Жмеринська центральна районна бібліотека ім. В.П. Вовкодава»14.09.17 р.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді ФОП Твердохліба О.М. для рибогосподарського потреб на території Станіславчицької сільської ради11.09.17 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Солощенко Г.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Леляцької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області08.09.17 р.
Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної Програми на 2016-2020 роки «Безпечна Жмеринщина –взаємна відповідальність»06.09.17 р.
Про списання основних засобів Жмеринської районної ради06.09.17 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Укрмоноліт» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області31.08.17 р.
Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщень, які знаходяться на балансі комунальної установи «Жмеринська центральна районна лікарня»30.08.17 р.
Про затвердження результатів проведення аукціону по продажу нерухомого майна – нежитлової будівлі за адресою: м.Жмеринка, вул. Центральна, 2018.08.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Мостової О.Я. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Демидівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

16.08.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Коновал Г.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарасівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

15.08.17 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді гр. Кушпрака В.Д. для ведення фермерського господарства  на території Стодулецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області14.08.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки у власності  гр. Магеря О.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Леляцької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

11.08.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Павлика С.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станіславчицької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

10.08.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Чумака Б.А. для ведення фермерського господарства на території Браїлівської селищної ради  Жмеринського району Вінницької області

09.08.17 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр.Гаврилюку О.А. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Коростівецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області09.08.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Гаврилюка Д.С.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Телелинецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

28.07.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Войтович М.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станіславчицької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

26.07.17 р.

Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад селища, сіл району в комунальну власність територіальної громади села Сербинівці

18.07.17 р.
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності гр. Рудяка І.Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Почапинецької  сільської ради  Жмеринського району Вінницької області17.07.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Семенюк І.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кармалюківської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

17.07.17 р.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Дячок І.І.. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стодулецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

14.07.17 р.