Голова Жмеринської районної ради

7 скликання

МАЛЯРЧУК

Василь Григорович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


  Список телефонів


 

 

 №  Назва ради П.І.П. сільських та селищного голів номер тел. П.І.П. секретарів сільських та селищної рад номер тел.
 1 Браїлівська селищна рада

 РЕЗЕДЕНТ

Валерій Дмитрович

 3-32-42

СВАРИЧЕВСЬКИЙ

Ростислав Олексійович

 3-36-52
 сільські ради:  

 

 
 2 Біликівецька

ЦВЕНЬ

Олександр Ілліч

 3-02-31

 ПОШИВАНА
Надія Володимирівна

 3-02-31
 3 Демидівська


 3-16-31

 ГАМАНЮК
Раїса Сергіївна

 3-16-31
 4 Дубівська

 ОГРЕНЧУК
Володимир Миколайович

 3-27-31БЕВЗ
Галина Миколаївна
 3-27-31
 5 Жуковецька

 ТРІСКУН
Надія Степанівна

 3-95-31

 МАРИНОШЕНКО
Оксана Володимирівна

 3-95-31
 6 Кам’яногірська ГРИНІК
В’ячеслав Васильович
 3-94-42 ЯРОВА
Катерина Дмитрівна
 3-94-18
 7 Кармалюківська ОГОРОДНИК
Микола Іванович
 3-26-42 РУДЮК
Зінаїда Станіславівна
 3-26-31
 8 Кацмазівська ДІДОВИК
Василь Іванович
 3-15-31 ДІХТЯРУК
Ольга Василівна
 3-15-31
 9 КоростівецькаКОКИЗА
Анатолій Павлович
 3-04-42 СЛІПЕНЬКА
Алла Володимирівна
 3-04-31
 10 Куриловецька КРЕЧКІВСЬКИЙ
Анатолій Феліксович
 3-06-42 ЛУКІЧОВ
Руслан Володимирович
 3-06-31
 11 Леляцька

СМУЩАК

Олександр Петрович
 2-12-09

САВЧУК

Григорій Анатолійович

 2-19-15
 12 ЛисогірськаОЧЕРЕТНА
Ольга Миколаївна
 3-96-36

МАЙСТЕР

Володимир Анатолійович 
 3-96-36
 13 Людавська ПАШКОВСЬКИЙ
Роман Сергійович
 3-22-35 ВАСИЛАШКО
Валентина Іванівна
 3-22-35
 14 Лука Мовчанська ГЛУШКО
Юрій Васильович
 3-98-42 ГЛУШКО
Тетяна Василівна
 3-98-31
 15 Мовчанська

ПРОЦЬ

Григорій В'ячеславович 
  ОГОРОДНІК
Катерина Василівна
 3-92-31
 16 Носковецька ЛАВРОВ
Анатолій Дмитрович
 3-86-31 БАЛАКИР
Людмила Андріївна
 3-86-31
 17 Олександрівська  3-66-42 МАЗУР
Світлана Петрівна
 3-66-42
 18 Потоківська

КОЛОМІЄЦЬ

Петро Іванович 
 3-13-31

БЄЛІНСЬКА

Людмила Андріївна
 3-13-31
 19 Почапинецька ПОЛІЩУК
Анатолій Миколайович
 3-96-42

ЧУДАК

Микола Васильович
 3-96-42
 20 Рівська

ГАМАРНИК

Аліна Сергіївна
 3-03-42 БІЛАН
Ганна Іванівна
 3-03-31
 21 Северинівська ХРИСТЮК
Олександр Устинович
 3-56-42

 ДЯКОН

Надія Сергіївна

 3-56-31
 22 Сербинівська

ЛЕВЧЕНКО

Лариса Степанівна
 3-97-31

ГРИБОК

Любов Федорівна 
 3-97-31
 23 Слободо-Межирівська КУРТЯК
В’ячеслав Володимирович
 3-97-82 КИРИЛОВСЬКА
Оксана Миколаївна
 3-97-82
 24 Станіславчицька ПЕРЕПЕЧАЙ
Володимир Миколайович
 3-42-42 ШТОПКО
Євгенія Василівна
 3-42-42
 25 Стодулецька ГОЛУБЕНКО
Любов Романівна
 3-11-31 ТЕСЛЮК
Людмила Петрівна
 3-11-31
 26 Тарасівська КОЗАЧЕНКО
Анатолій Олександрович
3-12-23 ГУДИМА
Світлана Григорівна
 3-12-31
 27 Телелинецька КУЧЕР
Петро Васильович
 3-93-42 ДЖУЛАЙ
Людмила Леонтіївна
 3-93-31