Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Чотирнадцята сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

14 сесії районної ради 7 скликання 

23 травня 2017 р.

Голосували за порядок денний

 

1

Про внесення змін до районної   Програми “Розвитку та вдосконалення матеріально-технічної бази та підвищення енергоефективності в Жмеринській ОДПІ” на 2015 - 2017 роки.

Рішення

Голосування

2

Про внесення змін до  рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2016 р. «Про районний бюджет на 2017 рік».

Рішення

Голосування

 3

Про затвердження квартального звіту про виконання  районного бюджету за І квартал 2017 рік.

Рішення

Голосування

 4

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

 5

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Рішення

Голосування

 6

Про внесення змін до структури та чисельності КУ «Жмеринський районний медичний Центр первинної медико – санітарної допомоги».

Рішення

Голосування

 7

Про реорганізацію КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Рішення

Голосування

 8

Про реорганізацію КУ «Жмеринська центральна районна лікарня». 

Рішення

Голосування

 9

Про реорганізацію КУ «Жмеринська районна стоматологічна  поліклініка».

Рішення

Голосування

 10

Про скасування  рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від  03 березня  2017 року.

Рішення

Голосування

 11

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів бюджету Жмеринського району у 2017 р.

Рішення

Голосування

 12

Про затвердження структури та чисельності працівників комунальної установи «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа».

Рішення

Голосування

 13

Про погодження зміни меж населених пунктів сіл Стодульці, Рожепи, селища Мельники.

Рішення

Голосування

 14

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Браїлівської  селищної  ради.

Рішення

Голосування

 15

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станіславчицької сільської  ради.

Рішення

Голосування

 16

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Литвина І.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кармалюківської сільської ради.

Рішення

Голосування

 17

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Кулику В.І. і знаходиться  на території Луко-Мовчанської сільської ради.

Рішення

Голосування

 18

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності гр. Левченко Г.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стодулецької сільської ради.

Рішення

Голосування

 19

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Нікитченко М.К. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дубівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 20

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Маціборко Т.М. і знаходиться  на території Тарасівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 21

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Богуш Г.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Потоківської сільської ради.

Рішення

Голосування

 22

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Шелеп В.К. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарасівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 23

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Мельник Н.К. для ведення особистого селянського господарства на території Луко-Мовчанської сільської ради.

Рішення

Голосування

 24

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Бевзюк І.О. для ведення особистого селянського господарства  на території Слободо-Межирівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 25

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Колівошко І.І. для ведення особистого селянського господарства  на території Слободо-Межирівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 26

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Копилова В.М. для ведення особистого селянського господарства  на території Слободо-Межирівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 27

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Музики О.Ф. для ведення особистого селянського господарства  на території Слободо-Межирівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 28

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Рибоньки І.І. для ведення особистого селянського господарства  на території Слободо-Межирівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 29

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шпаковської І.О. для ведення особистого селянського господарства  на території Слободо-Межирівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 30

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Яблонської С.М. для ведення особистого селянського господарства  на території Слободо-Межирівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 31

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Язвінської М.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарасівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 32

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки у власності гр. Вертепної Л.Х. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарасівської сільської ради.

Рішення

Голосування

 33

Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Верховної Ради України щодо негайного скасування абонентської плати за газ.

Рішення не прийняте за основу

Голосування