Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


П"ятнадцята сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

15 сесії районної ради 7 скликання 

12 липня 2017 р.

 

Голосували за порядок денний

 1.

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт будівлі (з метою утеплення та підвищення енергоефективності «Запровадження енергозберігаючих технологій»), за адресою: вулиця Б.Хмельницького, 14, місто Жмеринка, Вінницької області».

 Рішення Голосування

2.

Про повторну реалізацію нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м.Жмеринка, вул. Доватора,2.

Рішення

Голосування

3.

Про повторну реалізацію нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м.Жмеринка, вул. Центральна, 20.

Рішення

Голосування

4.

Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної Програми на 2016-2020 роки «Безпечна Жмеринщина –взаємна відповідальність».

Рішення

Голосування

5.

Про внесення змін до  рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2016 р. «Про районний бюджет на 2017 рік».

Рішення

Голосування

6.

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

7.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Рішення

Голосування

8.

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке знаходиться на балансі комунальної установи «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Рішення

Голосування

9.

Про погодження оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Борсуки».

Рішення

Голосування

10.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Коробки В.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Почапинецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

11.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать гр. Мельнику П.П., Бурдельній Ю.В. і знаходяться на території Сербинівської сільської ради.

Рішення

Голосування

12.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать гр. Петлик Т.І., Попіл К.О., Демі Н.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жуковецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

13.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать гр.Оленчуку П.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Потоківської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

14.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ФГ «Підгурське джерело» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жуковецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

15.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр.Ніколішиній А.А. і знаходиться на території Потоківської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

16.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Гамарника О.Т. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

17.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Рафи М.К. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дубівської   сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

18.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду ФГ «ОР»  для ведення фермерського господарства на території Жуковецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування