Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Сімнадцята сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

17 позачергової сесії районної ради 7 скликання

09 листопада 2017 р.

 

Голосували за порядок денний

 

1.

Про  внесення змін до районної цільової соціальної комплексної програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2020 року.

Рішення

Голосування

2.

Про внесення змін до  рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2016 р. «Про районний бюджет на 2017 рік».

Рішення

Голосування

3.

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

4.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Рішення

Голосування

5.

Про затвердження квартального звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

Рішення

Голосування

6.

Про внесення змін до структури та чисельності КУ «Жмеринський районний медичний Центр первинної медико — санітарної допомоги».

Рішення

Голосування

7.

Про надання дозволу на здачу в оренду санітарного транспорту, яке знаходиться на балансі комунальної установи «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Рішення

Голосування

8.

Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району.

Рішення

Голосування

9.

Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад селища, сіл району в комунальну власність територіальної громади села Слобода Межирівська.

Рішення

Голосування

10.

Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району.

Рішення

Голосування

11.

Про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області»

Рішення

Голосування

12.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Коростівецької сільської ради.

Рішення

Голосування

13.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Богданюка К.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кацмазівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

14.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр.Філіцькій Л.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сербинівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

15.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Кушніру Ю.В. і знаходиться на території Жуковецької  сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

16.

Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Прідолоби В.М.

Рішення

Голосування