Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Двадцять п"ята сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

25  сесії районної ради 7 скликання

04 жовтня  2018 р.

Голосували за порядок денний

 

1

Про внесення змін до  рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 19.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

Рішення

Голосування

2

Про затвердження квартального звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

Рішення

Голосування

3

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

4

Про затвердження розпоряджень голови районної ради

Рішення

Голосування

5

Про Опорний заклад «Браїлівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів імені  В.О. Забаштанського» Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

6

Про Опорний заклад «Мартинівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів» Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

7

Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Рішення

Голосування

8

Про виконання Державного Гімну України в навчальних закладах Жмеринського району.

Рішення

Голосування

9

Про створення комунального некомерційного підприємства «Жмеринська центральна районна лікарня» Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

10

Про зміни до рішення 6 сесії 7 скликання від 21липня 2016 року «Про затвердження районних заходів до обласної програми «Майбутнє Вінниччини в збережені здоров'я громадян на 2016 -2020 роки».

Рішення

Голосування

11

Про зміни структури та загальної чисельності працюючих КУ “Жмеринська центральна районна лікарня”.

Рішення

Голосування

12

Про передачу майна окремих медичних установ із спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району у комунальну власність сільських рад.

Рішення

Голосування

13

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ФГ «Малахіт» для ведення фермерського господарства на території Кацмазівської сільської ради.

Рішення

Голосування

14

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надається в оренду СТОВ «Мир» на території Слободо-Межирівської сільської ради.

Рішення

Голосування

15

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Голубєвої А.С. для ведення особистого селянського господарства на території Слободо-Межирівської  сільської ради.

Рішення

Голосування

16

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Терещук О.М. для ведення особистого селянського господарства на території Слободо-Межирівської  сільської ради.

Рішення

Голосування

17

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Берлізової Р.К. для ведення особистого селянського господарства на території Слободо-Межирівської  сільської ради.

Рішення

Голосування

18

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Колотиліної О.І. для ведення особистого селянського господарства на території Луко-Мовчанської  сільської ради.

Рішення

Голосування

19

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Гонтар О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станіславчицької  сільської ради.

Рішення

Голосування

20

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді у гр. Зайця І.А. за межами населеного пункту на території Браїлівської селищної ради

Рішення

Голосування

21

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать гр. Мартинчик Г.М. і знаходяться за межами населеного пункту на території Потоківської сільської ради

Рішення

Голосування

22

Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення  меж населених пунктів смт Браїлів та с.Володимирівка на території Браїлівської селищної ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

23

Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної Програми на 2016-2020 роки «Безпечна Жмеринщина –взаємна відповідальність».

Рішення

Голосування

24

Про створення органу приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

25

Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району до переліку об`єктів, що підлягають приватизації.

Рішення

Голосування

26

Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії
для продажу об'єктів малої приватизації.

Рішення

Голосування

27

Про приватизацію нежитлової будівлі загальною площею 231,8 кв.м. за адресою м. Жмеринка, вул.Доватора, будинок 2.

Рішення

Голосування

28

Про затвердження висновку про вартість об’єкта оцінки.

Рішення

Голосування

29

Про припинення шляхом ліквідації  комунального підприємства редакція Жмеринської міжрайонної газети «Жмеринський меридіан».

Рішення

Голосування

30

Про припинення шляхом ліквідації  комунальної установи «Жмеринський районний Трудовий архів».

Рішення

Голосування

31

Про внесення змін до структури та чисельності  КЗ «Жмеринська центральна районна бібліотека ім. В.П. Вовкодава».

Рішення

Голосування

32

Про внесення змін до структури та чисельності комунального  закладу "Жмеринський  районний  будинок культури".

Рішення

Голосування

33

Про внесення змін до структури та чисельності комунального  підприємства "Жмеринська дирекція кіновідеомережі і кіновідеопрокату".

Рішення

Голосування

34

Про Звернення депутатів Жмеринської районної ради Вінницької області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

Рішення

Голосування

35

Про  звернення депутатів Жмеринської районної  ради  7 скликання щодо забезпечення  регулювання в Україні використання генно модифікованих організмів.

Рішення

Голосування