Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Двадцять шоста сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

26  сесії районної ради 7 скликання

05 грудня  2018 р.

Голосували за порядок денний

1

Про програму організації  відзначення в районі державних та професійних свят,  ювілейних дат, знаменних подій  на 2019 - 2025 роки.

Рішення

Голосування

2

Про затвердження Програми висвітлення діяльності Жмеринської районної державної адміністрації у засобах масової інформації на 2019 рік.

Рішення

Голосування

3

Про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 6 скликання від 25 листопада 2014 року “Про районну програму забезпечення аналітичними статистичними матеріалами органів державної влади та місцевого самоврядування на 2015-2019  рр.”

Рішення

Голосування

4

Про затвердження районної програми підтримки Жмеринської міськрайонної редакції ефірного радіомовлення «Обрій» «На пульсі Жмеринщини» на 2019 рік.

Рішення

Голосування

5

Про затвердження «Районної комплексної цільової програми надання пільг, грошових компенсацій та соціальних виплат окремим категоріям громадян Жмеринського району на 2019-2021 роки».

Рішення

Голосування

6

Про затвердження Районної цільової комплексної соціальної програми роботи з молоддю на 2019-2022 р.р. “Молодь Жмеринщини”.

Рішення

Голосування

7

Про створення Комунального некомерційного підприємства «Жмеринська районна стоматологічна поліклініка» Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

8

Про формування плану та структури спроможних мереж надання первинної медичної допомоги КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради на 2018 – 2019 роки.

Рішення

Голосування

9

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщень, які знаходяться на балансі комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

10

Про надання згоди на проведення реконструкції системи лікувального газопостачання відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги та реанімаційного відділення Жмеринської ЦРЛ.

Рішення

Голосування

11

Про внесення змін до структури та чисельності комунальної установи «Жмеринська районна стоматологічна поліклініка».

Рішення

Голосування

12

Про надання дозволу на здачу в оренду приміщень, які знаходяться на балансі комунальної установи «Жмеринська центральна районна лікарня».

Рішення

Голосування

13

Про передачу майна окремих медичних установ із спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району у комунальну власність сільських рад.

Рішення

Голосування

14

Про план роботи Жмеринської районної ради 7 скликання  на 2019 рік.

Рішення

Голосування

15

Про затвердження Плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів   на 2019 р.

Рішення

Голосування

16

Про затвердження Положення про порядок преміювання працівників апарату Жмеринської районної ради на 2019 рік.

Рішення

Голосування

17

Про встановлення розміру надбавок до посадового окладу,  преміювання та надання матеріальної допомоги голові, заступнику голови, заступникам керівника виконавчого апарату районної ради на 2019 рік.

Рішення

Голосування

18

Про упорядкування структури та штатної чисельності районної ради та її виконавчого апарату.

Рішення

Голосування

19

Про порядок використання фонду депутата районної ради на 2019 рік.

Рішення

Голосування

20

Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Жмеринського району на 2019-2020 роки.

Рішення

Голосування

21

Про продовження терміну дії та внесення змін до районної Програми утримання об’єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району.

Рішення

Голосування

22

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та завдання на 2019 рік.

Рішення

Голосування

23

Про внесення змін до  рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 19.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

Рішення

Голосування

24

Про затвердження квартального звіту про виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2018 року.

Рішення

Голосування

25

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

26

Про затвердження розпоряджень голови районної ради

Рішення

Голосування

27

Про районний  бюджет на 2019 рік.

Рішення

Голосування

28

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність   гр. Заміховській Н.Ф. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Браїлівської селищної ради.

Рішення

Голосування

29

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПАТ «Вінницяобленерго» для технічної інфраструктури – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії   на території Носковецької сільської ради.

Рішення

Голосування

30

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПАТ «Вінницяобленерго» для технічної інфраструктури – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії   на території Почапинецької сільської ради.

Рішення

Голосування

31

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПАТ «Вінницяобленерго» для технічної інфраструктури – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії   на території колишньої Демидівської сільської ради.

Рішення

Голосування

32

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр.Жолобнюка С.Д. для ведення особистого селянського господарства на території Кацмазівської сільської ради.

Рішення

Голосування

33

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду Фермерському господарству «Надія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кацмазівської сільської ради.

Рішення

Голосування

34

Про затвердження плану спортивно-масових заходів та змагань на 2019 р. комунальної установи «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа».

Рішення

Голосування

35

Про передачу майна на баланс комунального підприємства «Жмеринська дирекція кіновідеомережі і кіновідеопрокату».

Рішення

Голосування

36

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке знаходиться на балансі управління агропромислового та економічного розвитку РДА.

Рішення

Голосування

37

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке знаходиться на балансі КП «Жмеринська дирекція кіновідеомережі і кіновідеопрокату».

Рішення

Голосування

38

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке знаходиться на балансі комунального закладу «Жмеринський районний будинок культури».

Рішення

Голосування

39

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради VII скликання до Президенту України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Рішення

Голосування

40

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради VII скликання про підтримку політики Президента України та Уряду у виконанні зобов’язань, взятих Україною перед Міжнародним валютним Фондом.

Рішення

Голосування