Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Двадцять третя сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

23 сесії районної ради 7 скликання

12 липня  2018 р.

Голосували за порядок денний

 

1.

Про внесення змін до  рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 19.12.2017 р. «Про районний бюджет на 2018 рік».

Рішення

Голосування

2.

Про затвердження квартального звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

Рішення

Голосування

3.

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

4.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Рішення

Голосування

5.

Про внесення змін до Програми підтримки книговидання в районі на 2016-2020 роки.

Рішення

Голосування

6.

Про внесення змін до районної програми підтримки діяльності Жмеринської районної організації ветеранів на 2017-2019 роки.

Рішення

Голосування

7.

Про організацію надання пільг за проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування.

Рішення

Голосування

8.

Про затвердження районної програми «Підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Жмеринського району на 2018 – 2020 роки».

Рішення

Голосування

9.

Про затвердження фінансового плану на ІІ півріччя 2018 р. комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

10.

Про реорганізацію шляхом перетворення комунальної установи «Жмеринська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Жмеринська центральна районна лікарня» Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

11.

Про надання платних соціальних послуг КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області».

Рішення

Голосування

12.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що надана в оренду   гр.Семчук Л.О. для рибогосподарських потреб на території Браїлівської селищної ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

13.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді гр. Гаврилюка В.В. для ведення фермерського господарства на території Браїлівської селищної ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

14.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Ковальчук Л.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кармалюківської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

15.

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Ященко А.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Леляцької сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

16.

Про припинення шляхом ліквідації державної організації (установи, закладу) «Жмеринська районна бібліотека для дітей».

Рішення

Голосування

17.

Про внесення змін та затвердження Статуту комунального закладу «Жмеринська центральна районна бібліотека ім. В.П. Вовкодава» у новій редакції.

Рішення

Голосування

18.

Про затвердження Статуту КП “Жмеринський комунгосп” у новій редакції.

Рішення

Голосування

19.

Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району.

Рішення

Голосування

20.

Про приведення у відповідність до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» деяких рішень Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

21.

Про зміни у штатному розписі по галузі «Освіта».

Рішення

Голосування