Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Дванадцята сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

12 сесії районної ради 7 скликання 

03 березня 2017 р.

Голосували за порядок денний

 

1

Звіт голови районної ради про роботу за період з листопада 2015 року по лютий 2017 року.

Рішення

Голосування

2

Про затвердження висновку про вартість об’єкта оцінки.

Рішення

Голосування

3

Про затвердження висновку про вартість об’єкта оцінки.

Рішення

Голосування

4

Про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 6 скликання від 25 листопада 2014 року “Про районну програму забезпечення аналітичними статистичними матеріалами органів державної влади та місцевого самоврядування на 2015-2019  рр.”.

Рішення

Голосування

5

Про внесення змін до районної Програми «Вдосконалення та організація надання житлових субсидій, соціальних виплат та пільг населенню Жмеринського району на 2017-2019 роки».

Рішення

Голосування

6

Про районну комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2017-2019 роки.

Рішення

Голосування

7

Про районну комплексну програму соціального захисту осіб з інвалідністю Жмеринського району на 2017-2020 роки.

Рішення

Голосування

8

Про внесення змін до районної програми виконання Жмеринською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Жмеринською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Жмеринського району на 2016-2017 роки.

Рішення

Голосування

9

Про внесення змін до програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування  військової служби в Збройних Силах України на період з 2016 року по 2020 рік.

Рішення

Голосування

10

Про внесення змін до  рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2016 р. «Про районний бюджет на 2017 рік».

Рішення

Голосування

11

Про затвердження річного звіту про виконання  районного бюджету за 2016 рік.

Рішення

Голосування

12

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

13

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Рішення

Голосування

14

Про внесення змін до структури та чисельності КУ «Жмеринський районний медичний Центр первинної медико – санітарної допомоги».

Рішення

Голосування

15

Про надання дозволу комунальній установі “Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” на укладення договорів безоплатного користування.

Рішення

Голосування

16

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке знаходиться на балансі КУ «Жмеринська ЦРЛ».

Рішення

Голосування

17

Про матеріальні цінності  КУ «Жмеринська ЦРЛ».

Рішення

Голосування

18

Про передачу зі спільної власності територіальних громад селища, сіл району у комунальну власність територіальної громади м. Жмеринка нежитлового приміщення за адресою: м. Жмеринка, вул. Добролюбова, 2.

Рішення

Голосування

19

Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Жмеринського району майна КУ «Жмеринська лікарня відновного лікування».

Рішення

Голосування

20

Про ініціювання створення Жмеринського госпітального округу.

Рішення

Голосування

21

Про майно КЗ «Жмеринський РБК».

Рішення

Голосування

22

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Олександрівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

23

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, гр. Полишвайка В. А.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рівської сільської ради.

Рішення

Голосування

24

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Почапинецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

25

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Репінському Д.Ф..  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Потоківської сільської ради.

Рішення

Голосування

26

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  гр. Чмири В. П.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Почапинецької сільської ради.

Рішення

Голосування

27

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, гр. Білозорової Ж. В.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Людавської сільської ради.

Рішення

Голосування

28

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  гр. Кухар В. Г.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лисогірської сільської ради.

Рішення

Голосування

29

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, гр. Мацишена А. О.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Олександрівської сільської ради.

Рішення

Голосування

30

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Мерви М.І.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Леляцької сільської ради.

Рішення

Голосування

31

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Семцової Г.Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стодулецької сільської ради.

Рішення

Голосування

32

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Музики З.М. для ведення особистого селянського господарства на території Кацмазівської сільської ради.

Рішення

Голосування

33

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Музики О.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кацмазівської сільської ради.

Рішення

Голосування

34

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надана в оренду гр.. Деркачу В.В. для рибогосподарських потреб на території Потоківської сільської ради.

Рішення

Голосування

35

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства  на території Луко-Мовчанської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

36

Про підтримку звернення депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Жмеринській районній раді до Президента України,Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України стосовно недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Рішення

Голосування

37

Про затвердження Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо додаткових заходів для боротьби із контрабандою товарів, які потрапляють в Україну з окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Рішення

Голосування