Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Сьома сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

7 сесії районної ради 7 скликання 

29 вересня 2016 р.

Голосували за порядок денний

 

 1

Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад селища та сіл Жмеринського району.

Рішення

Голосування

 2

Про конкурсний відбір  суб’єктів оціночної діяльності.

Рішення

Голосування

 3

Про внесення змін до районної програми «Вдосконалення та організація надання житлових субсидій населенню Жмеринського  району на 2015-2016 роки».

Рішення

Голосування

 4

Про внесення змін до Програми удосконалення системи організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Жмеринського району на 2013-2017 роки.

Рішення

Голосування

 5

Про внесення змін до районної програми підтримки діяльності Жмеринської районної організації ветеранів на 2016 рік.

Рішення

Голосування

 6

Про внесення змін до  рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 15.12.2015р. «Про районний бюджет на 2016 рік».

Рішення

Голосування

 7

Про списання безнадійної заборгованості до районного бюджету.

Рішення

Голосування

 8

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

 9

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Рішення

Голосування

 10

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке знаходиться на балансі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Рішення

Голосування

 11

Про надання дозволу комунальній установі “Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” на укладення договорів безоплатного користування.

Рішення

Голосування

 12

Про призначення головного лікаря КУ  “Жмеринська  районна стоматологічна  поліклініка”.

Рішення

Голосування

 13

Про присвоєння комунальному закладу  «Жмеринська центральна районна бібліотека» імені В.П. Вовкодава.

Рішення

Голосування

 14

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надана в оренду Приватному підприємству «Океан» для рибогосподарських потреб на території Носковецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 15

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду  гр. Петровському А.В. на території Демидівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 16

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Цьопри І.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Браїлівської селищної ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 17

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Стожка Р.О. для рибогосподарських потреб на території Браїлівської селищної ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 18

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді гр. Огренчука М.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дубівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 19

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Войтовича М.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станіславчицької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 20

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Солоненко Г.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дубівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 21

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Петранівської Г.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кармалюківської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 22

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Кабзюк Г.А. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стодулецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 23

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Маркевич Т.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарасівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 24

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності гр. Власенка В.Т. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дубівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 25

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Горячої В.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Северинівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 26

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Мацишеної С.Ф. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Носковецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

 27

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності гр. Гарбуз Г.Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Почапинецької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 28

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Заставній С.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Северинівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 29

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Танасюк А.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Леляцької сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 30

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності  гр. Кушнір Н.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарасівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 31

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що належить гр.Мішановій Г.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кармалюківської  сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 32

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Добрянської О.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кармалюківської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

 33

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю «Курланд»  на території Рівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування