Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Восьма сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

8 сесії районної ради 7 скликання 

17 листопада 2016 р.

Голосували за порядок денний

 

Про внесення змін до  рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 15.12.2015р. «Про районний бюджет на 2016 рік».

Рішення

Голосування

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Рішення

Голосування

Про затвердження квартального звіту про виконання  районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Рішення

Голосування

Про внесення змін до районної програми виконання Жмеринською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Жмеринською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Жмеринського району на 2016-2017 роки.

Рішення

Голосування

Про затвердження районної програми «Соціальний захист і підтримка дітей незахищених категорій на 2017 – 2022 роки».

Рішення

Голосування

Про затвердження районної програми енергозбереження та енергоефективності на 2017 – 2018 роки.

Рішення

Голосування

Про затвердження мережі освітніх кругів та у їх складі опорних шкіл і філій.

Рішення

Голосування

Про передачу майна на баланс Станіславчицької сільської ради.

Рішення

Голосування

Про внесення змін до Програми «Впровадження системи дистанційного обслуговування розпорядників коштів Жмеринського району в органах Державної казначейської служби України на 2016 рік».

Рішення

Голосування

Про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області».

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» у новій редакції.

Рішення

Голосування

Про здачу в оренду частини приміщення комунального закладу «Жмеринський районний будинок культури».

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту комунального закладу «Жмеринський районний Будинок культури» у новій редакції

Рішення

Голосування

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке знаходиться на балансі КУ «Жмеринська центральна районна лікарня».

Рішення

Голосування

Про Звернення депутатів Жмеринської районної ради 7 скликання до Вінницької обласної ради.

Рішення

Голосування

Про надання згоди на  прийняття майна.

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту комунальної установи «Жмеринська центральна районна лікарня» у новій редакції.

Рішення

Голосування

Про зміни структури та загальної чисельності працюючих КУ «Жмеринська центральна районна лікарня».

Рішення

Голосування

Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення, яке знаходиться на балансі КУ ««Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту “Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги” у новій редакції.

Рішення

Голосування

Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад селища, сіл району в комунальну власність територіальної громади села Станіславчик.

Рішення

Голосування

Про внесення змін до структури  та чисельності КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги». .

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту комунальної установи «Жмеринський районний Трудовий архів» у новій редакції.

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту комунального закладу «Жмеринська центральна районна бібліотека» у новій редакції.

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту комунального закладу «Музей П.І. Чайковського і Н.Ф. фон Мекк» у новій редакції

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту комунальної установи  «Жмеринський районний будинок творчості школярів та юнацтва» у новій редакції.

Рішення

Голосування

Про внесення змін та затвердження Статуту комунальної установи «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа» у новій редакції

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходяться у власності гр. Заріцької К. Я.  на території Олександрівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Варги П.С.  на території Мовчанської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Варги В.С. на території Мовчанської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Плесканя О.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Северинівської  сільської ради Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Рожок Ольги Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Станіславчицької сільської ради Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності гр. Волкотруба О.П.  на території Чернятинської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Христюк К.В.  на території Стодулецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Любарської О.П.  на території Кармалюківської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Черемховської З.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тарасівської  сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Мартинюк Н.П. на території Мовчанської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Рогожі Г.А. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куриловецької  сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Білого І.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Леляцької  сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян на території Тарасівської сільської ради  Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян  на території Жуковецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді ПСП «Мрія» на території Демидівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності гр. Конюх О.М.  на території Олександрівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Хмуровської С.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жуковецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Скопік О.Н. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Леляцької сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Могира Я.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жуковецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Борцової Т.Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Носковецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в суборенді ПП «Корнер» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Носковецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області

Рішення

Голосування

Про  затвердження списку присяжних.

Рішення

Голосування

Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами для видобування суглинків на Браїлівському-2 родовищі.

Рішення

Голосування