Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Тридцять третя сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

33 сесії районної ради 7 скликання

20 лютого 2020 р.

Голосування за порядок денний сесії

1

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території району.

Рішення

Голосування

2

Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної Програми на 2016-2020 роки «Безпечна Жмеринщина –взаємна відповідальність».

Рішення

Голосування

3

Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури оперативно-рятувальної         служби       у Жмеринському районі на 2016-2020 роки.

Рішення

Голосування

4

Про внесення змін до Програми «Розвитку і вдосконалення матеріально-технічної бази Жмеринської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області» на 2018-2020 роки.

Рішення

Голосування

5

Про внесення змін до  рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 10.12.2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік».

Рішення

Голосування

6

Про затвердження річного звіту про виконання районного бюджету 2019 року.

Рішення

Голосування

7

Про районну Програму виконання Жмеринською районною державною адміністрацією  повноважень делегованих Жмеринською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Жмеринського району на 2020 рік.

Рішення

Голосування

8

Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Рішення

Голосування

9

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Рішення

Голосування

10

Про надання згоди КП «Жмеринська дирекція кіновідеомережі і кіновідеопрокату» на списання з балансу вантажного автомобіля.

Рішення

Голосування

11

Про передачу майна спільної власності територіальних громад селища, сіл  району з балансу управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації на баланс районної ради.

Рішення

Голосування

12

Про внесення змін до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Жмеринського району, що підлягають приватизації у 2020 році.

Рішення

Голосування

13

Про надання дозволу на продаж автомобіля відділу освіти райдержадміністрації.

Рішення

Голосування

14

Про надання дозволу на здачу в оренду службового приміщення, яке знаходяться на балансі комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради.

Рішення

Голосування

15

Про передачу майна з балансу КНП "Жмеринський РМЦПМСД" Жмеринської районної ради у власність Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення

Голосування

16

Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення  меж адміністративно-територіального утворення села Повал Олександрівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

17

Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення  меж адміністративно-територіального утворення села Олександрівка Олександрівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

18

Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення  меж адміністративно-територіального утворення села Кудіївці Олександрівської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

19

Про затвердження Проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту села Людавка Людавської сільської ради Жмеринського району Вінницької області.

Рішення

Голосування

20

Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Бігасу В.П.

Рішення

Голосування

21

Про клопотання  щодо нагородження Почесною відзнакою “За заслуги  перед Вінниччиною” Бендеру П.В.

Рішення

Голосування

22

Про підтримку звернення Всеукраїнського об’єднаного штабу захисту Української землі від 10.01.20 р. щодо впровадження земельної реформи в Україні.

Рішення

Голосування

23

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 7 скликання до Прем’єр Міністра України Гончарука О.В. щодо перегляду запланованого вилучення із бюджету Жмеринського району коштів, передбачених як освітня субвенція з державного бюджету.

Рішення

Голосування