Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Дев"ята сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

9 сесії районної ради 8 скликання

25 листопада 2021 р.

Результат поіменного голосування за порядок денний сесії

 

1

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Жмеринському районі  на 2021-2025 роки.

Голосування

Рішення

2

Про внесення змін до  рішення 3 позачергової  сесії Жмеринської районної ради 8 скликання від 23.12.2020 року «Про районний  бюджет на 2021 рік».

Голосування

Рішення

3

Про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл Жмеринського району.

Голосування

Рішення

4

Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад міст, селища, сіл Жмеринського району у комунальну власність міських, сільських рад.

Голосування

Рішення

5

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

Голосування

Рішення

6

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.

Голосування

Рішення

7

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України.

Голосування

Рішення

8

Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до депутатів Вінницької обласної Ради 8 скликання про недостатність обсягів коштів для здійснення Жмеринською районною радою повноважень на листопад-грудень 2021 р.

Голосування

Рішення

9

Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Заслужений працівник культури України» Горлею Володимиру Савовичу.

Голосування

Рішення

10

Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради Дацко І.А.

Голосування

Рішення