Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Третя сесія


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

3 позачергової  сесії Жмеринської районної ради 8 скликання

від 23 грудня 2020 р.

 

Результат голосування за порядок денний сесії

 

1

Про визнання повноважень депутата Жмеринської районної ради 8 скликання Валуйко Світлани Броніславівни.

Голосування

Рішення

2

Про надання згоди на проведення реконструкції кисневої рампи та мереж кисню для терапевтичного відділення комунального некомерційного підприємства «Жмеринська центральна районна лікарня» Жмеринської районної ради.

Голосування

Рішення

3

Про передачу  до комунальної власності Жмеринської територіальної громади цілісних майнових комплексів комунальних некомерційних підприємств закладів медицини.

Голосування

Рішення

4

Про передачу  до комунальної власності Жмеринської територіальної громади цілісних майнових комплексів закладів культури.

Голосування

Рішення

5

Про передачу  до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області комунального закладу «Музей  П.І.Чайковського і Н.Ф. фон Мекк».

Голосування

Рішення

6

Про передачу  до комунальної власності Жмеринської територіальної громади цілісного майнового комплексу комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької обл.».

Голосування

Рішення

7

Про вихід зі складу засновників комунальної організації «Жмеринська міськрайонна редакція ефірного радіомовлення «Обрій»».

Голосування

Рішення

8

Про внесення змін до рішення позачергової 41  сесії Барської районної ради 7 скликання від  09.10.20 р. «Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Барського району до комунальної власності Барської ОТГ».

Голосування

Рішення

9

Про затвердження актів приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Барського району до комунальної власності міської, селищної, сільських рад району.

Голосування

Рішення

10

Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

Голосування

Рішення

11

Про надання  дозволу  відділу освіти Жмеринської  районної  державної  адміністрації  на  передачу нерухомого  та  рухомого  майна  Лукомовчанської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  у власність Станіславчицької  сільської територіальної  громади.

Голосування

Рішення

12

Про затвердження розпоряджень голови Барської райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Голосування

Рішення

13

Про затвердження Програми соціальної допомоги «Турбота» на 2021 рік.

Голосування

Рішення

14

Про затвердження розпоряджень голови Жмеринської райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

Голосування

Рішення

15

Про районний  бюджет на 2021 рік.

Голосування

Рішення

16

Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату районної ради.

Голосування

Рішення

17

Про затвердження Положення про порядок преміювання працівників апарату Жмеринської районної ради на 2021 рік.

Голосування

Рішення

18

Про встановлення розміру надбавок до посадового окладу,  преміювання та надання матеріальної допомоги голові, заступникам голови, заступникам керівника виконавчого апарату районної ради на 2021 рік.

Голосування

Рішення