КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ

Козацькі забави - 2015

12 вересня в селі Северинівка Жмеринського району відбулися 18-ті традиційні районні сільські спортивні ігри «Козацькі забави -2015» приурочені Дню фізичної культури та спорту і 65 – й річниці утворення Всеукраїнського ФСТ «Колос».

Перед початком ігор відбулось урочисте відкриття та відзначення кращих спортсменів, працівників і ветеранів галузі фізичної культури та спорту Жмеринщини. З привітальним словом до учасників змагань звернулись перший заступник голови РДА Олександр Монастирський, голова районної ради Анатолій Паламарчук, заступник голови Вінницької обласної ради ФСТ «Колос» Вадим Мохник. Благословіння спортсменам дав Отець Василь, благочинний Жмеринського району УПЦ КП.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 225 фізкультурників із 13 сільських територіальних громад, які виборювали перемогу у перетягуванні линви, гирьовому спорті, армреслінгу, штовхані воза та комбінованій козацькій естафеті.

За підсумками ігор «Козацькі забави-2015» у загальнокомандному комплексному заліку перше місце вибороли атлети Северинівської громади (сільський голова О.Христюк, інструктор А.Бедрак), які, до речі, стали переможцями і обласних сільських спортивних ігор 2015 року (4 рік поспіль). Друге місце посіли Чернятинські фізкультурники (сільський голова А.Мендельський, інструктор Ю.Кочмарюк), а третіми були Браїлівчани (селищний голова В.Резедент, інструктор О.Лєбєдєв).

2 місце Поліпець Віталій (Жуковецька с/р);
  3 місце Дембовський Єдуард (Демидівська с/р).

До 75 кг
  1 місце Дребущак Василь (Олександрівська с/р);
  2 місце Кичак Іван (Олександрівська с/р);
  3 місце Литвин Владислав (Станіславчицька с/р).

До 90 кг
  1 місце Пшонко Віталій (Браїлівська с/р);
  2 місце Вальчук Олексій (Коростівецька с/р);
  3 місце Мацишен Андрій (Олександрівська с/р).

90 + кг
  1 місце Бардецький Леонід (Жуковецька с/р);
  2 місце Каралідзе Гурам (Демидівська с/р);
  3 місце Барун Віталій (Северинівська с/р).

Армспорт:

До 70 кг
  1 місце Коваль Наталя (Чернятинська с/р);
  2 місце Галай Марина (Демидівська с/р);
  3 місце Солоненко Наталя (Станіславчицька с/р).

75 + кг
  1 місце Бедрак Лілія (Северинівська с/р);
  2 місце Наняк Тетяна (Станіславчицька с/р);
  3 місце Шута Анастасія (Олександрівська с/р).

До 90 кг
  1 місце Мацишин Олександр (Северинівська с/р);
  3 місце Лєбєдєв Олександр (Браїлівська с/р).

90 + кг
  1 місце Казановський Андрій (Северинівська с/р);
  2 місце Фердинський Євген (Чернятинська с/р);
  3 місце Петлик Анатолій (Жуковецька с/р).

Всі переможці та призери, як в особистому так і в командному заліку, були відзначені грамотами, кубками та пам’ятними подарунками відділу у справах молоді та спорту, районної ради ФСТ «Колос».

Фінансову допомогу в проведенні змагань надали: ТОВ «Северинівський цегельний завод «Конкорд», ТОВ «Поділля- тара» (ген. директор О.Сівак), а сільська рада, крім організаційної роботи, ще приготувала смачну юшку, куліш та вареники для всіх учасників заходу.