Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Лютий 2018 р.


Додаток

до розпорядження голови районної ради

від 24.01.2018 р. № 11

 

План

основних заходів Жмеринської районної ради в лютому 2018 року

 

I.Робота постійних комісії:

1.1.Засідання постійних комісій по  обговоренню, підготовці висновків та проектів рішень з питань, що винесені на розгляд чергової 20 сесії районної ради.

1.2. Розгляд на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності і етики, адміністративно–територіального устрою, законності і правопорядку, регулювання комунальної власності, розвитку інфраструктури населених пунктів питання про звіт голови  Жмеринської районної державної адміністрації про здійснення райдержадміністрацією делегованих Жмеринською районною радою повноважень у 2015 -2018рр.

Дата проведення: 28. 02.2018р

Відповідальні: профільні постійні комісії районної ради, фінансове управління райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради.

II. Проведення нарад із сільськими, селищним головами:

2.1.По підготовці та проведенню загальних зборів громадян в населених пунктах району, звітів сільських та селищних голів перед жителями територіальних громад про свою діяльність за звітний період.

2.2.Про активізацію громад по написанню грантових проектів у 2018 році та участі в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, українських та європейських проектах і конкурсах.

 2.3.Нарада з секретарями сільських та селищної рад щодо підвищення ефективності діяльності постійних комісій місцевих рад.

 Дата проведення: 08.02.2018р.

 Відповідальні: виконавчий апарат районної ради

2.4.Нарада з керівниками комунальних організацій, закладів, підприємств про ефективність використання майна спільної власності територіальних громад району, що перебуває в оперативному управлінні комунальних установ, закладів та підприємств та передається в оренду фізичним та юридичним особам.

2.5.Про порядок подання суб’єктами декларування е – декларацій згідно Закону України «Про запобігання корупції».

Дата проведення: 22.02.2018р.

Відповідальні: виконавчий апарат районної ради

III.Організаційно - масові заходи:

3.1.Заходи приурочені відзначенню Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата проведення: 15.02.2018р.

Відповідальні: виконавчий апарат районної ради

 

 Керуюча справами виконавчого апарату районної ради О.О. Радіна