Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Із Днем ПЕРЕМОГИ!


Шановні жителі Жмеринського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!

Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом – Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Шановні ветерани, на Вашу долю випало побувати в самих пекельних місцях: замерзати в окопах, йти на шалений ворожий вогонь. Йшли в атаку, падали скошені кулями, ховали товаришів і загоювали власні рани - і знову в атаку.

Вам випало щастя дожити до Перемоги, та ніколи не згасне пам'ять про ті бурхливі роки, про тих, хто з Вами пліч-о-пліч наближав цей Великий День Перемоги.

Уже давно позаростали окопи минулої війни, а Ви, учасники війни, і зараз, як наяву, бачите вогненні роки своєї юності, згадуєте війну. А від цих спогадів защемить, заболить ваше серце, особливо в мелодійному передзвоні травневих світанків. І згадуються тоді товариші Ваші, які не дійшли лише кілька кроків до межі, що розділяла війну і мир , і впали на землю бездиханно і назавжди залишилися лежати в ній. І рука Ваша мимоволі торкнеться серця, а з очей Ваших покотиться непрохана сльоза. Ви поминаєте подумки своїх полеглих друзів. Кожного разу, підходячи до братської могили, Ви завмираєте від хвилювання.

Називають імена загиблих, а Вам вчувається, ніби відгукується кожний, як живий, як звитяжець на посту. Роки... Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Не забуваємо ми воїнів нашого району. Золотими літерами вписані їх прізвища та імена в книзі „Пам’яті”.

Сьогодні все менше серед нас тих, хто пережив цю страшну війну. Низький уклін Вам, сивочолі ветерани, Ви відстояли наше життя.

Діти війни… Війна забрала в них отчий дім, материнську ласку, батьківську турботу, безхмарне дитинство і юність, а найголовніше – позбавила права жити. Гнів перехоплює подих при згадці про ці страшні звірства фашистів.

Я хочу звернутись до всіх жителів району. Дорожіть своїм мирним сьогоденням. Думайте про майбутнє і вічно пам'ятайте те страшне лихоліття Великої Вітчизняної війни.

Із святом Великої Перемоги Вас!

З повагою голова Жмеринської районної ради Василь МАЛЯРЧУК.