Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


З Днем державної служби!


Шановні колеги!
 
         Від імені Жмеринської районної ради щиро вітаю Ваш енергійний, цілеспрямований, кваліфікований колектив з Днем державної служби!

         Державна служба – це нелегка праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.  Кожен на своєму місці Ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення. Суспільство покладає на Вас особливо відповідальні завдання, чекає від Вас компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

         Хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району. Упевнений, що запорукою успішного виконання намічених Вами цілей є Ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати людям.

         Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Сподіваюся, що слово „чиновник” поступово набиратиме іншого значення і звучання, означаючи: товариськість, розуміння людських проблем і спосіб їх вирішення. Будьмо ж тактовними, ввічливими, толерантними. І цим самим завоюємо ще більшу довіру співвітчизників!

         Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

         Сердечно зичу всім Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від Вашої почесної праці.

         З повагою голова Жмеринської
         районної ради Василь МАЛЯРЧУК