Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


17 серпня 2021 р. відбудеться 8 сесія районної ради 8 скликання


Шановні депутати Жмеринської районної ради 8 скликання!

Відповідно до пунктів 6,11 статті 46, пункту 6 статті 56 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” заступником голови районної ради Мурашко В.М. видане розпорядження №54 від 03.08.2021 р. «Про скликання 8 чергової сесії районної ради 8 скликання».

Чергова 8 сесія районної ради 8 скликання відбудеться 17 серпня 2021 року об 11й годині ранку в залі засідань районної ради.

На розгляд сесії пропонується винести питання:

-        Про внесення змін до районної програми забезпечення виконання рішень суду на 2020 -  2021 роки .

-       Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної Програми на 2021-2025 роки.

-       Про надання дозволу Управлінню Служби безпеки України у Вінницькій області на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту будівлі за адресою: м. Жмеринка, вул. Центральна, 9.

-       Про затвердження ліквідаційного балансу ліквідаційної комісії комунальної установи «Жмеринська районна дитячо-юнацька спортивна школа».

-       Про надання згоди комунальному підприємству «Жмеринська дирекція кіновідеомережі і кіновідеопрокату» на списання майна.

-       Про скасування рішення 37 сесії Барської районної ради 7 скликання від 28.05.2020 р. "Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП "Барська центральна районна лікарня" Барської районної ради".

-       Про скасування рішення 37 сесії 7 скликання Барської районної ради від 28.05.2020р. «Про затвердження тарифів на платні медичні стоматологічні послуги, які надаються КНП «Барська районна стоматологічна поліклініка» Барської районної ради.

-       Про скасування рішення 39 сесії 7 скликання Барської районної ради від 27.08.2020р. «Про затвердження тарифів на платні медичні ортопедичні стоматологічні послуги, які надаються госпрозрахунковим ортопедичним відділенням комунального некомерційного підприємства «Барська районна стоматологічна поліклініка» Барської районної ради.

-       Про створення цільового фонду районного бюджету «Соціально-економічний розвиток району».

-       Про затвердження розпоряджень голови Жмеринської райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету.

-       Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 8 скликання від 23.12.2020 року «Про районний  бюджет на 2021 рік» .

-       Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення державного регулювання вартості послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

-       Про звернення депутатів Жмеринської районної ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення квоти на скраплений газ.

-       Інші питання.

На сесію запрошуються голова райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.

 

Виконавчий апарат районної ради