Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Громадське обговорення проекту рішення сесії районної ради


З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень з питань управління спільною комунальною власністю територіальних громад селища, сіл Жмеринського району, відповідно до статті 11 закону України «Про загальну середню освіту», статті 43 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України 3996 від 03.11.2010 р. «Про забезпечення участі громадськості у формуванні реалізації державної політики», на підставі наказу відділу освіти райдержадміністрації від 05.02.2020 р. № 20 “Про проведення громадських обговорень”

             

з 06.02.2020 р. до 21.02.2020 р. із  залученням  представників  Лукомовчанської сільської ради Жмеринського району

оголошується проведення консультації з громадськістю шляхом громадського обговорення

проекту рішення Жмеринської районної ради «Про припинення діяльності шляхом ліквідації  Лукомовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів»


Громадські слухання з даного питання відбудуться 25.02.2020 р. в актовому залі адміністративного приміщення відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації за адресою: м.Жмеринка,  вул.Київська, 16, о 09:00 год.

На громадські слухання запрошуються депутати районної та Луко Мовчанської сільської рад, посадові особи Луко Мовчанської сільської ради, батьки дітей дошкільного й шкільного віку та представники громадськості зазначених територіальних громад.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі приймаються до початку проведення громадських слухань за адресою: м. Жмеринка, вул.Київська, 16, або на електрону адресу: rvo@zhmerosvita.gov.ua із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси реєстрації особи, яка їх подає; для юридичних осіб - із значенням найменування та їх місцезнаходження. 

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадських слухань та за організацію розгляду пропозицій – Щербаківський  Геннадій  Георгійович.