Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Приєднуйтесь до доброї справи


При КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено для надання громадянам району послуг з прокату технічних засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності громадян,що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування або пересування у зв'язку з похилим віком або хворобою.

Видача технічних та інших засобів реабілітації в пункті прокату здійснюється на платній та безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаються громадянам, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру. Для оформлення акту передачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів. Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами.

В пункті прокату на теперішній час в наявності є засоби для ходіння, керовані обома руками - ходунки. Для отримання послуг з прокату засобів реабілітації громадянам необхідно звернутися до КУ «Територіальний центр Жмеринського району» за адресою м.Жмеринка вул. Центральна 5, 3-ій поверх, каб. №1.

Детальну інформацію громадяни можуть отримати за телефоном 2-00-16.

Додатково повідомляємо, що територіальний центр приймає в пункт прокату від небайдужих громадян засоби реабілітації, що не використовуються і на даний час їм не потрібні.

Директор   Т.І.Оголенко