Заступник голови Жмеринської районної ради

8 скликання

МУРАШКО

Віктор Миколайович

 КАРТА РАЙОНУ докладніше

ДЕРЖАВНІ РЕСУРСИ


Про скликання сесії районної ради 7 скликання


ЖМЕРИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 12.06.2020 р.                             № 32

 

Про скликання

35 сесії районної ради 7 скликання

Відповідно до пунктів 4,10 статті 46, пунктів 6,7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Скликати чергову 35 сесію районної ради 7 скликання  на 25 червня 2020  року о 10й годині ранку в залі засідань районної ради.
  2. На розгляд сесії винести питання:

-       Про затвердження річного звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради за 2019 рік.

-       Про затвердження річного звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Жмеринська центральна районна лікарня» Жмеринської районної ради за 2019 рік

-       Про внесення змін до  рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 10.12.2019 р. «Про районний бюджет на 2020 рік».

-       Інші питання.

3. На сесію запросити голову райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, селищного і сільських голів, керівників промислових та сільськогосподарських підприємств і організацій району, які не є депутатами районної ради, представників політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації.

  

Голова районної ради                                               Василь МАЛЯРЧУК